EUPHORIA: INTERGALAKTICKÁ BEAUTY JAZDA V FARBACH PREDOVŠETKÝM NEONOVÝCH

Filmoví kritici na fenomenálnom seriáli vyzdvihujú predovšetkým herecké výkony, autentický príbeh, vizuálne efekty a prístup k citlivým témam, my máme však ešte jednu položku na zozname, ktorej chceme vzdať hold – seriálové líčenie. Od éterických tónov až po odlesky sýtych farieb, kamienky na lícach a trblietky, ktoré zdobia očné viečka hlavných predstaviteliek. Mimoriadna beauty estetika je pre Euphoriu skrátka viac ako príznačná.

Fenomén, ktorý neprestáva udivovať. A druhou sériou vraj nekončí. Nielenže ide o jeden z tých kvalitnejšie natočených snímok, ktoré máme tú možnosť na jeden záťah na streamovacích platformách vidieť, poskytuje nám aj bohatú dávku vizuálnej inšpirácie. A na poli filmových masiek sa o ňu postarala make-up artistka Donni Davy, ktorá pre Euphoriu vytvorila stovky lookov, ktoré v seriálových kulisách postupne ožívajú na Hunter Schafer, Sydney Sweeney, Zendaye, Barbie Ferreire a ďalších.

Dievčatá v každej ďalšej epizóde vyzývajú líčenie, ktoré by sme sa bývali boli predtým ťažko len odvážili vyniesť za bieleho dňa ďalej ako za steny našich obydlí. Ukazujú však, že neónové líčenie a trblietky nie sú len záležitosťou hodnou predstavenia doma pred zrkadlom. Každý diel je prehliadkou make-upovej veľkoleposti, ktorú herečky nosia ako keby nič. A nezabúdajú pri tom vyzerať neuveriteľne cool. Od éterických líčení a trblietok v prvej sérii až po odlesky sýtych farieb a tvárové šperky v sérii druhej. Aké make-up lekcie nám Euphoria vlastne dala? Spoiler: vezmite do rúk kamienky, lepidlo aj očné ceruzky, ktoré ste sa možno skôr báli použiť.

Intergalaktické riasy
Tieto riasy by určite v reálnom živote boli prostriedkom na nadviazanie nejednej konverzácie a nosiť ich denne by bolo viac ako zábavné. Nemyslíte? Aby ste si tento look vytvorili samy, potrebujete len špeciálnu príležitosť (alebo si vlastne vystačíte aj bez nej) spolu s riasami a kvalitným lepidlom na riasy. Naneste lepidlo ku korienkom rias, pritlačte na hornú a spodnú líniu… et voilá! Intergalaktické riasy sú na svete.

Grafické očné linky
Koľko grafických očných liniek sme zatiaľ na Julese mali možnosť vidieť? Zakaždým, keď má Jules na sebe nové oblečenie, má nový make-up. Ak existuje napríklad pätnásť záberov Jules, existuje aj pätnásť rôznych make-up lookov! Grafické očné linky môžu byť decentné aj odvážne, zakaždým však budú trochu odvážne, ale o to viac zábavné. Potrebujete k nim iba trochu zručnosti – priznávame, že požadovaný výsledok sa nemusí dostaviť hneď na prvý pokus.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram