GOOD MOOD BOOST! AKO V ŠEDIVÝCH DŇACH NA DOBRÚ NÁLADU?

Gratulujeme, najdepresívnejšie obdobie roka plné šedivej oblohy a slniečka v nedohľadne je za nami. Dni sa krôčik po krôčiku predlžujú a aj keď to vonku na jar ešte stále nevyzerá, naberá svoje sily, aby za pár týždňov prepuklo v plnom kvete. Ako sa obrniť proti sychravému počasiu a plížiacemu sa splínu v posledných dňoch dlhej zimy?

Len si to priznajme – prvé týždne nového roku sú tie najdepresívnejšie. Novoročné predsavzatia sú tie tam, suchý február v plnom prúde a teplo v nedohľadne. Je to najmä obdobie chladných mesiacov roku, keď nedostatok vitamínu D môže znížiť našu náladu na minimum. Pritom väčšinou všetko, čo naše telo potrebuje, aby sa dostalo zo slučky negatívnych pocitov a obnovilo rovnováhu, je práve tento chýbajúci vitamín. Pár boosterov navyše však nikdy neuškodí…

Rôzne perorálne doplnky môžu pomôcť posilniť imunitný systém, udržať rovnováhu hormónov a regulovať a posilniť prirodzenú obranyschopnosť tela. Niekedy stačí len málo – obľúbený parfum a jeho vôňa, alebo aj príjemný skincare rituál. Privítajte preto vo svojej každodennej rutine good mood boostery! Odporúčame ich dávkovať v neobmedzenom množstve a kedykoľvek sa vám len zapáči. Poteší telo i ducha, posilní vašu imunitu a navodí dobrú náladu. Ako ich zakomponujete do svojej každodennej rutiny, je len na vás – či už sa totiž dáte cestou blahodarných masáží pleti, bylinných čajov, prírodných vitamínov či olejov pre žiariacu pleť, jedno je isté – úspech je zaručený.

Další články autora