TOHTO LETO SI PORIADNE UŽIJETE (V NOVOM TELE)!

Vonku sa pomaly otepľuje a vy sa samozrejme chcete v novej sezóne čo najviac blysnúť. Odľahčiť jedálniček, dať dole prebytočné kilá, spevniť krivky, zregenerovať a dobiť energiu. To všetko môžete dosiahnuť vďaka Fitshaker výzve. Okrem lekcií jogy v nej je na výber z viac ako tridsiatich druhov cvičení (a ešte oveľa viac).
Už 2. mája štartuje 60-dňová Výzva do plaviek s Fitshakerom, do ktorej sa za posledné roky zapojilo už tisíce žien. Napríklad Lucia (foto nižšie) v nej vlani schudla 29 kg a život sa jej zmenil od základov. Nielenže teraz vďaka Výzve vyzerá božsky, ale ešte prepadla behu. Stačilo pár mesiacov tréningov, aby si na konci leta strihla 10 km závod.

Peťka sa zase prihlásila do výzvy s cieľom zhodiť popôrodné kilá. A podarilo sa — je z nej nádherná a hlavne sebaistá mamička. Inšpiruje vás?

Čo vás vo Výzve do plaviek s Fitshakerom čaká?
Všetky tréningy sú k dispozícii v podobe videí, ktoré si môžete odcvičiť z pohodlia domova, ale jedno je dané – sprevádzať vás nimi budú tí najžiadanejší slovenskí alebo českí fitness tréneri (napríklad Zuzka Light, na fotke nižšie). A pretože trvalo schudnúť sa dá nielen samotným pohybom, ale dôležité je aj stravovanie – súčasťou vašej výzvy bude aj jedálniček, ktorý pre vás na mieru zostaví profesionálny výživový guru. K tomu všetkému si pripočítajte podpornú komunitu rovnako naladených ľudí, ktorí vás namotivujú a pomôžu, aby ste šesťdesiatdňovú výzvu dotiahli až do konca. Tak hurá do toho!

Další články autora