OČISTITE SI (NIELEN) KARMU PRED VSTUPOM DO NOVÉHO ROKA

Nový rok je začiatok novej etapy, nová kapitola vášho života, čistý list. Míľnik nového roka je skutočne skvelým dôvodom, prečo začať žiť inak. Avšak tesne predtým, než si stanovíte nové plány a ambiciózne ciele, musíte pre nich vo svojom živote urobiť priestor, resetovali všetko na nulu, a zbavili sa starého (duševného) harampádia, ktoré vám v tom môže prekážať.

DETOX FYZICKÉHO PRIESTORU
Neporiadok v dome
Prvým a najjednoduchším krokom je prejsť všetky veci doma a vyhodiť všetko nepotrebné, nepoužívané, ba aj to, čo prehlbuje staré rany. Preč so všetkými pohľadnicami od vašich bývalých, kusy oblečenia, ktoré ste na sebe už roky nemali, či magnetov z dovoleniek (na ktorých si ani nepamätáte, že ste boli). Prejdite si lekárničku, skrine kuchyne aj kozmetiku, a zbavte sa všetkého, čo je už dávno po expirácii. Neľútostne!

The girl taking measurements of her body, white studio background.

Čistenie telefónu, počítača, e-mailu
Zmažte si nepotrebné kontakty (telefónne číslo spolužiačky, ktorú ste nevideli od základky), zbytočné aplikácie, duplicitné fotografie, nepodstatné poznámky. Odhláste sa od newsletterov, odberateľských skupín a sociálnych účtov, ktoré vás zahlcujú spamom a nepotrebnými informáciami.

Další články autora